Sala szkoleniowa

Szkolenia i konferencje

Organizatorom szkoleń i konferencji proponujemy salę, w której w komfortowych warunkach mogą odbywać się szkolenia nawet dla 30 osób, czy też wykłady do 60 osób. Sala ta wyposażona jest w wyświetlacz multimedialny,  flipchart, a także Internet. Oczywiście sala jest klimatyzowana dzięki czemu uczestnicy szkoleń nie będą narażeni na upały.  Atutem naszej sali jest dobra lokalizacja, znajdujemy się na bliskiej Ochocie, tak więc dojazd z centrum jest dogodny. Przykładowo podróż tramwajem z Dworca Centralnego zajmuje 10 minut. W takim samym czasie można do nas dotrzeć z Dworca Zachodniego nawet spacerem. Zachęcamy do zapoznania się z mapką.

Nasza firma od lat zajmuje się obsługą cateringową różnego rodzaju imprez, w tym także  szkoleń i konferencji. Rezerwując więc salę u nas możecie Państwo skorzystać także z naszej bogatej oferty cateringowej.

W naszym lokalu możecie też Państwo zorganizować bankiety na rozpoczęcie lub zakończenie konferencji, a także imprezę integracyjną dla uczestników szkolenia.

Sala Szkoleniowa
69m2, klimatyzacja. Do 30 osób ze stołami, wykłady do 50 os.
Sala Szkoleniowa
69m2, klimatyzacja. Do 30 osób ze stołami, wykłady do 50 os.