Sala szkoleniowa

Szkolenia i konferencje

Organizatorom szkoleń i konferencji proponujemy salę, w której w komfortowych warunkach mogą odbywać się szkolenia nawet dla 30 osób, czy też wykłady do 60 osób. Sala ta wyposażona jest w wyświetlacz multimedialny,  flipchart, a także Internet. Oczywiście sala jest klimatyzowana dzięki czemu uczestnicy szkoleń nie będą narażeni na upały.  Atutem naszej sali jest dobra lokalizacja, znajdujemy się na bliskiej Ochocie, tak więc dojazd z centrum jest dogodny. Przykładowo podróż tramwajem z Dworca Centralnego zajmuje 10 minut. W takim samym czasie można do nas dotrzeć z Dworca Zachodniego nawet spacerem. Zachęcamy do zapoznania się z mapką.

Nasza firma od lat zajmuje się obsługą cateringową różnego rodzaju imprez, w tym także  szkoleń i konferencji. Rezerwując więc salę u nas możecie Państwo skorzystać także z naszej bogatej oferty cateringowej.

W naszym lokalu możecie też Państwo zorganizować bankiety na rozpoczęcie lub zakończenie konferencji, a także imprezę integracyjną dla uczestników szkolenia.

[cycloneslider id=”sala-szkoleniowa”]