Obiady

Zapraszamy na najlepsze obiady na Ochocie!

 

Zapraszamy na obiady w naszym lokalu Babylon, który mieści się przy ulicy Kopińskiej 12/16. W dni robocze podajemy obiady w godzinach 11-19, a w weekendy 12-18..

 

Codziennie do wyboru macie Państwo trzy dania dnia – dwa mięsne i jedno wegetariańskie. Ponadto możecie zamówić ręcznie lepione przez nas pierogi, naleśniki, kotlet schabowy, filet z kurczaka, czy też de volaille, a także placki ziemniaczane z gulaszem. Jeśli danego dnia będzie zupa, za którą nie przepadacie możecie zamówić zupę pomidorową, lub chłodnik (latem). Do obiadu polecamy również kompot w cenie 1zł. Zdecydowaną większość dań dostaniecie Państwo od ręki, także jeśli będziecie Państwo chcieli zabrać obiad na wynos.

 

Koszt zestawu obiadowego to 17zł! (zupa + drugie danie) Jeśli zdecydujecie się na zakup karnetu na 10 obiadów, to cena pojedynczego zestawu wynosi 15,30zł.W naszym barze mamy specjalną zniżkę dla studentów – zestaw obiadowy kosztuje 15zł, a karnet na 10 obiadów 135zł.

 

Tygodniowe menu z daniami dnia znajdziecie Państwo na naszym fanpage’u na Facebooku A także w zakładce Menu.

Menu podajemy w zestawach przez nas sugerowanych, niemniej na miejscu możecie Państwo dowolnie wybrać, czy chcecie Państwo zjeść wybrane danie z ziemniaczkami, czy też z dostępną tego dnia kaszą. Podobnie macie Państwo do wyboru kilka rodzajów przygotowanej przez nas surówki, a także warzywa gotowane.